14 жовтня 2013 р. в наші школі відбулися різноманітні культурно-розважальні заходи, присвячені Дню українського козацтва. Зокрема, учні 6 – Б класу підготували і взяли на себе організацію і проведення таких загально – шкільних заходів:

1. Інформаційний лекторій для учнів 1-4-х класів про історію свята Покрови Пресвятої Богородиці та про його зв’язок із Днем українського козацтва.
2. Спортивне свято для учнів 2-х класів «Козацька з».

Під час лекторію дівчата обішли усю молодшу школу, учні їх уважно слухали і  відповідали на питання.
Спортивне ж свято пройшло гучно і весело! Чудові команди учнів 2 –А класу «Козачата» і учнів 2 – Б класу «Соколята» показали справжню чоловічу силу, мужність, кмітливість, витривалість, оскільки їм довелося і куліш варити, і на другий берег річки переправлятись, і з ядра цілити… А найголовніше, що показали наші козачки – це  почуття єднання і сили гурту. І, звичайно ж, наприкінці змагань наші козаки і козачки відновлювали свої сили, скуштувавши смачний козацький куліш, який від усього серця зварила Юлія Валеріївна.