Традиційно першої суботи лютого ми згадуємо прекрасні роки дитинства та юності, адже це час зустрічей випускників. А якщо навчальному закладу майже 80 років,  і він не лише найстарший в нашому  Оболонському районі, а один з найстарших  і у місті, то зустрічі ці стають особливими. Не виключенням був теплий суботній день 6 лютого 2016 року. Хоча особливість його полягала в тому, що він припав на період карантину у навчальних закладах Києва, та, все одно,  поєднав два покоління учнівської громади спеціалізованої школи №16, яких розділяє  50 років  життя: першокласників 1966 та першокласників 2016. Як це стало можливим? Все дуже просто! Першокласники-2016  працювали вдома над своїми творчими проектами «Привітай випускників», а потім за допомогою сучасних інтернет-технологій передали їх першокласникам-1966. Також випускників від імені педагогічного колективу та адміністрації школи привітала заступник директора з виховної роботи Коломієць Лариса Петрівна. Радість, щирість, теплота, здивування – спектр емоцій на обличчях дорослих чоловіків і жінок під час перегляду дитячих  робіт був неймовірний. У свою чергу колишні учні 16-тої побажали нинішнім школярам щасливої долі, вірних друзів та любові до своєї школи, яка єднає людей навіть через десятиліття!