07.11.2013

“Найкращий курінь школи”

Людське безсмертя з роду і до роду
Увись росте з коріння родоводу,
І тільки той, у кого серце чуле,
Хто знає, береже минуле
І вміє шанувать сучасне –
Лиш той майбутнє вивершить прекрасне!

Одним із багатьох різноманітних заходів,присвячених Дню українського козацтва, що проводилися в СШ №16, був конкурс “Найкращий курінь школи”.
Учням потрібно було представити свій клас у вигляді козацького куреня. Свої класи діти прикрашали козацькими атрибутами, вишивками, готували цікаву інформацію про життя козаків та їх найвизначніших постатей, пригощали українськими стравами.
Учні 8-Б класу на чолі з класним керівником Воробйовою Т.О. зустріли своїх гостей за козацьким звичаєм: підкували чобітки, сказали добре слово та пригостили традиційними стравами. А головні отамани школи: Микола Петрович та Лариса Петрівна, що завітали до куреня 8-б класу, зрозуміли, що цей клас достойний звання “Найкращий курінь школи”.