15 лютого 2019 року у спеціалізованій школі №16 відбувся незвичайний урок. Присвячений він був сучасній українській поезії  і пройшов у контексті заходів до Міжнародного  дня дарування книжок.                                                                                                                  Учасниками уроку були учні 3-А та 3-Б класів, а  запросили вони талановиту українську поетесу Віру Клименко.

Проводила зустріч класовод 3-А класу Ситник  Н.С., яка цікаво розповідала учням про поезію та ті почуття, що пробуджує вона в душі людини.

Учні напам’ять читали твори В.Клименко, супроводжуючи  їх своїми ілюстраціями.

А найцікавішим було те, що Віра Олександрівна  майже 40 років працює в нашій школі вчителем математики і вже багато років пише вірші та оповідання для дітей, які неодноразово були видані окремими книгами.  Свої книги поетеса з любов’ю подарувала маленьким читачам, яким так подобаються її твори.

Адже книга, подарована з любов’ю, стає вірним супутником на все життя.