23.11.2011

Англійською про природу

23 листопада 2011 учні 5-а класу разом зі Світланою Миколаївною Поляковою (вчителем англійської мови) організували та провели звітний урок-гру шкільного гуртка «The Planet» за темою «Природа та тварини в різні пори року». Протягом заходу учні читали напам’ять вірші, співали пісні, розігрували сценки. Діти залюбки брали участь у вікторині, а також презентували екологічні лозунги, що їх мали приготувати вдома. Захід був цікавим, емоційним, яскравим, а найголовніше – викликав жвавий інтерес до вивчення англійської мови. Засідання клубу вдало поєднало в собі оволодіння новими знаннями з реалізацією вже набутих навичок та вмінь кожного учня. Таке поєднання класної та позакласної роботи дає змогу не тільки розкрити здібності учнів, а й удосконалити розвиток їх мовної та мовленнєвої компетенції.