На зміну ще не так давно актуальній для багатьох батьків проблемі «Куди подіти дітей на час осінніх канікул» у дедалі більшій кількості сімей приходить не менш актуальна «Як уберегти дитину від комп’ютера?»
8 листопада класний керівник 6-А класу, Шпак Лариса Віталіївна, провела чергові батьківські збори на тему «Діти в Інтернеті: реальні ризики віртуального спілкування». На цих батьківських зборах було проаналізовано цикл проведених годин спілкування з учнями класу на вищезазначену тему, продемонстровано відеоролики, презентацію.
Підсумовуючи власну доповідь, класний керівник зазначила, що батьки повинні усвідомлювати серйозність проблеми, які несе із собою Інтернет, а це зовсім не означає, що вони повинні тільки карати, забороняти, фільтрувати, обмежувати, позбавляти.
Наприкінці зборів кожен тато і кожна мама отримали роздруковані практичні поради щодо гарантування безпеки їхніх дітей в Інтернеті.