Чи знали ви, що можна весело проводити час, вивчаючи граматику?
11 лютого 2015 у рамках тижня іноземної мови вчитель Подолянчук Анна Сергіївна дала відкритий урок з англійської мови в 4-А класі на тему «Цікава граматика». Учні закріпили вивчені знання щодо використання граматичних часів Present Simple Tense, Present Continuous Tense, Present Perfect Tense та Past Simple Tense. На уроці учні виконували цікаві інтерактивні вправи різного типу. Особливо учням сподобалися вправи з описом зображень використовуючи Present Continuous Tense, вправа-гра “Snowball” використовуючи Present Simple Tense, розв’язання кросворду використовуючи Present Perfect Tense та складання діалогів використовуючи Past Simple Tense. Під кінець уроку учні виконали декілька підсумовуючих вправ, які поєднали в собі всі граматичні часи, узагальнили повторений матеріал і поділилися своїми враженнями від уроку.