Новини
28.01.2011

День памяті

27 січня об 13-15 у спеціалізованій школі № 16 у рамках роботи “Школи молодого спеціаліста” Оболонського району відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури

Для учнів 11-А класу був проведений відкритий бінарний урок (з історії та української літератури) вчителем української мови та літератури вищої категорії Кустенко І.В. на тему “Велика Вітчизняна війна в історії та літературі. Кіноповість О.Довженка “Україна в огні”. Публіцистичність твору. Доля народу крізь призму авторського бачення та оцінки.”

На уроці із використанням мультимедійних засобів перегорталися архівні документи, світлини часів окупації та звільнення Києва, України. Особливу подяку хочеться висловити авторам спільного проекту ООО “Стар Медіа Про” та Інтер-каналу за їх фільм “Велика війна”, присвячений 65-й річниці Великої перемоги, який також диивилися учні й гості уроку. Це допомогло якнайкраще розібратися у деталях війни, а головне – глибоко емоційно відчути ті події, переживання учасників Великої Вітчизняної, героїв твору О.Довженка.

На уроці були присутні молоді спеціалісти з ліцею № 157, з гімназії “Оболонь”, сш № 168 та сш № 29. Після уроку відбувся круглий стіл, на якому обговорювалася ефективність використання мультимедіа у педагогічній праці.