19 квітні 2013 року у школі був проведений день цивільного захисту «Запобігання надзвичайним ситуаціям в житті людини».
На першому уроці у 6-А класі була проведена виховна година «Надзвичайні ситуації, їх вплив на життєдіяльність  людини. Абетка безпеки». У доступній формі учні 11-А розповіли дітям про надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру, їх влив на життя людини та правила поведінки у разі їх виникнення. А потім разом з учнями 11-Б класу діти мали можливість практично застосувати засоби індивідуального захисту (протигаз, ватно-марлева пов’язка «пелюстка») та відпрацювати елементи надання першої медичної допомоги (накладання пов’язок) .
Учнями було переглянуто науково-популярні і хронікально-документальні фільми з питань цивільного захисту.

Сподіваємося, що учням було цікаво й корисно.