28.03.2011

День відкритих дверей

26 числа, у останню суботу березня, наша школа гостинно відкрила свої двері для дітей, батьків майбутніх першокласників та усіх, хто бажав познайомитися із школою поближче.

У простору актову залу завітали цілими родинами – діти разом із батьками, бабусями, старшими братами, близькими друзями. Бажаючих було багацько, але місця вистачило усім!

Із привітаннями весни та тепла виступила Гарбуз Юлія Яківна, заступник директора з навчально-виховної роботи, завуч молодших класів. Вона поздоровила присутніх і розповіла про основні моральні принципи та духовні засади, на яких ґрунтується навчання у спеціалізованій школі №16, а потім запросила до перегляду мультимедійної презентації, присвяченої довгій історії нашої школи.

Наступним кроком знайомства було представлення майбутніх «других мам» першачків – Рудич Тетяни Миколаївни та Заєць Тетяни Артемівни, вчителів початкової школи, які 1 вересня 2011 року поведуть перший раз у перший клас майбутню гордість школи.
Наостанок Юлія Яківна запропонувала усім рецепт щастя під перегляд щирої доброзичливої надзвичайно позитивної композиції «Посміхнись!».

А потім усі присутні були запрошені відвідати класи, куди схвильовані батьки віддадуть дітей на їх першому в житті кроці у чудовий світ навчання та пізнання. Не дивлячись на величезну кількість присутніх, та на потік запитань, вчителі відповіли усім, приділили увагу кожному, не обминули жодного.

Сподіваємось, що ті, хто вирішив стати учнями нашої школи, у ту суботу знайшли тільки ще більше підтверджень правильності свого вибору!

На фото – як усе проходиило