23.05.2013

“День Землі – 2013: твій хід, твоя дія”

Команда учнів сш № 16 під керівництвом вчителя географії Воробйової Т. О. взяла участь у Всеукраїнській екологічній конференції “День Землі – 2013: твій хід, твоя дія”, що проводилась в гімназії № 191 ім. П. Г. Тичини.
В конференції взяли участь навчальні заклади м. Києва – члени міжнародного проекту Асоційованих шкіл ЮНЕСКО та навчальні заклади з різних регіонів України.
Учні школи взяли активну участь у тематичному майстер-класі, де обговорювалось екологічне питання “Забруднення водних ресурсів”.
Активно проявили себе в екологічній мистецькій акції ,,Мандруємо зеленою країною,, та флешмобі . Внесли власний внесок до покращення місцевої екологічної ситуації, взявши участь у акції “Посади дерево дружби”.
Конференція проводилась за підтримки Департаменту освіти міста Києва, Британської Ради в Україні, міжнародної організації AIESEC.
Учасники конференції були нагороджені сертифікатами, а головне мали можливість поспілкуватись з однолітками, знайти нових друзів та гарно провести час.