21.02.2014

Deutsch mit Spaß

У спеціалізованій школі 16 з поглибленим вивченням англійської мови неабияка увага приділяється й вивченню німецької мови, цілком очевидним є бажання учителя дати дітям можливість продемонструвати свій рівень навчальних досягнень під час проведення предметного тижня. А надто, коли учні з нетерпінням чекають цікавих заходів, активно допомагають в їх організації і проведенні.
Так, зокрема, у 2014 році в рамка проведення тижня іноземної мови учителем німецької мови Шпак Ларисою Віталіївною разом з дітьми було підготовлено та продемонстровано презентацію «Durch Deutschland», під час проведення якої усі бажаючі змогли довідатись про історію Німеччини та її звичаї. Також для учнів школи проводилась цікава та інформаційно насичена вікторина «Weißt du Deutschland?», переможці якої отримали заохочувальні солодкі призи. На великому екрані під час однієї з перерв було продемонстровано інформативний документальний ролик «Schönes Deutschland».
13 лютого з учнями 5а та 5б класів, які лише в цьому році почали вивчати німецьку мову, було проведено урок-вікторину «Знавці німецької мови», на якому узагальнювались і систематизувались знання з вивчених тем.
Усі заходи проводились з метою продовжувати формувати інтерес і бажання учнів до вивчення другої іноземної мови.