11.03.2016

Районний семінар для голів ШМО класних керівників та заступників директора з виховної роботи.

10.03.2016 року в нашій школі відбувся районний семінар для голів ШМО класних керівників та заступників директора з виховної роботи шкіл Оболонського району. Тема семінару «Успішне керівництво виховною системою дитячого колективу. Узагальнення і досвід». Обрана наша школа для проведення заходу була тому, що класні керівники школи брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2015» у номінації «Класний керівник» і показали високі результати на районному і міському етапах ( Костенко Юлія Валеріївна – I місце районний етап, III місце міський етап; Сергієнко Юлія Сергіївна – I місце районний етап, II місце міський етап).

Під час роботи семінару виступили Методист НМЦ Циганок Надія Василівна, заступник директора з виховної роботи Коломієць Лариса Петрівна, яка презентувала систему виховної роботи школи, а також були заслухані виступи, майстер-класи і міні-тренінги від класних керівників різних вікових груп школи, а саме: вчитель початкової школи, класовод 3-А класу, Олексієнко Н.Я. «Національно-патріотичне виховання учнів початкової школи»; вчитель української мови і літератури, класний керівник 5-А класу, Сергієнко Ю.С. «Метод проектів у роботі класного керівника»; вчитель зарубіжної літератури, класний керівник 8-Б класу, Костенко Ю.В. «Навчально-психологічний проект «Дитина очима дорослого, дорослий очима дитини. На прикладі вивчення повісті К. Нестлінгер «Конрад, або дитина з бляшанки»; вчитель англійської мови, класний керівник 5-В класу, Мишак І.В. «Вплив позакласних заходів виховної роботи класного керівника на формування дружнього колективу», вчитель музики, класний керівник 7-А класу, Чорна І.М., «Використання предметної спеціалізації вчителя у виховній роботі класного керівника».

Методисти РУО високо оцінили роботу вчителів школи, а найбільшим компліментом від колег була констатація того факту, що це був той захід, коли зовсім не хотілось слідкувати за годинником!!)))