Наша школа виховує справжніх патріотів.
Любов до Батьківщини, малої чи великої, закладається з дитинства – з цим важко сперечатися. З самого раннього розвитку, копіюючи своїх батьків, слухаючи вчителів, дитина вчиться бути людиною не тільки фізично, але й духовно.
Цілих 10 днів – з 4 по 13 листопада 2015 року – проходили у школі різні проекти, присвячені Дню української писемності.
Кожен день мав свою тематичну реалізацію – «День пам’яті Нестора Літописця»,« Вітчизна – це не хтось і десь. Я – теж Вітчизна», «Жива душа народна, жива, неподоланна», «Єднаймося! Бо ми того варті!», «Україно! Ти для мене диво…».
Серед найяскравіших заходів відмітились філологічний експрес у вишиванках, виставка дитячих робіт «Творимо дива своїми руками» та мовний квест.
Справжнім відкриттям у світі прекрасного стала мультимедійна презентація про геніальну Катерину Білокур, художницю, талант якої особливо відзначав сам Пабло Пікассо.
Ще одна мультимедійна презентація показала із незвичного боку Нестора Літописця, автора «Повісті врем’яних літ».
Конкурс читців поезії «З Україною в серці», сорочинський ярмарок (виставка народного прикладного мистецтва) – кожного дня щось нове й цікаве вирувало у школі, збуджувало інтерес, змішувало задуматись.
До участі у декаді були залучені всі учні школи: від першачків до випускників, адже нинішні школярі шанують ті традиції,  які були закладені в нашій школі майже 80 років тому.
На завершення святкувань відбувся фестиваль «Пісня – душа народу». І нікого не злякала п’ятниця 13-е, бо якщо маєш в серці палку любов до Батьківщини, то завжди переможеш будь-які темні сили. Слава Україні!