Про дружбу написано тисячі сторінок, сотні віршів, поем, романів. Говорять, що дружба потрібна людині тільки трішечки менше, ніж їжа та повітря. У школі діти вчаться жити в колективі, довіряючи одне одному, організованості, дисципліни, відповідальності за свої слова та вчинки. Саме в школі вони вчаться підпорядковувати свої інтереси інтересам класу, шанувати старших, довіряти й поважати товаришів.
28 лютого 2013 року в 6-А класі Шпак Ларисою Віталіївною було проведено виховну годину «Дружба – чудове слово», мета якої прищепити учням повагу до цінностей дружби, вчити дружити і толерантно ставитися до оточуючих. На годині спілкування діти згадали прислів’я про дружбу, складали власні правила товаришування, працюючи в групах, пройшли тест «Чи гарний ти друг», визначали свій характер за кольором квітки. Наприкінці виховної години, згадавши казку «Батьківський заповіт», зв’язали букет з гілочок бузку, який символізує дружній колектив класу.
Сподіваємося, що учні 6-А класу принесуть у своїх серцях довіру до людей, добро, уміння дорожити дружбою.