Нещодавно вся країна затамувавши погляд слідкувала за подіями телешоу “Пекельна кухня”, що стало наймасштабнішою битвою професійних кухарів на каналі «1+1». А тепер всі з нетерпінням очікують виходу нового сезону. Завдяки допомозі батьків, учні 5-в класу отримали хвилюючу можливість зануритись у світ чарівної казки телебачення та стати першими глядачами і критиками 3-ього сезону. Запекла боротьба шістнадцяти професійних кухарів за звання найкращого, втрати учасників на шоу та яскраві моменти не залишилися поза кадром для учнів 5 класу. Їм була надана можливість на власні очі побачити весь процес зйомок, відвідати павільйони, а також сфотографуватися та поспілкуватись із незрівнянним пітерським ресторатором та шеф-поваром Арамом Мнацакановим. Ці враження допомогли учням зрозуміти, що краса телебачення насправді є тяжкою працею багатьох людей, та показала справжнє значення командної роботи!