13.03.2013

«Екскурсія по Лондону»

28 лютого учні 5-в класу здійснили екскурсію по Лондону під керівництвом вчителя англійської мови Левченко Ольги Вікторівни. Видатні місця столиці допомогли «учасникам екскурсії» розширити свій соціальний кругозір, зрозуміти особливості представників іншої культури, а також розвинути навички діалогічного мовлення. Завдяки створенню конструктивно-практичного проекту учні отримали можливість самостійно та творчо знайти вирішення проблеми по заданій темі та отримали навики захисту власного проекту-колажу, використовуючи фрази-кліше та стійкі словосполучення. На уроці панувала атмосфера справжньої подорожі, а очі дітей світилися цікавістю та захопленням від незрівнянних пам’яток архітектури Лондона.