03.12.2012

Фабрика ялинкових іграшок

У кожного Новий рік асоціюється з чимось своїм, особистим… Але так уже склалося, що в більшості людей передчуття свята виникає з появою подарунків, запаху мандаринів та … новорічних прикрас! А чого лише варта традиція вбирання ялинки й оселі іграшками!?! Такими барвистими, яскравими та райдужними!
30.11.2012 року учні 5-В та 6-Б класів разом зі своїми класними керівниками (Левченко О.В. та Косарєва О.В.) мали можливість на власні очі побачити чудо створення ялинкової іграшки на Фабриці ялинкових іграшок у селищі Луб’янка. На власні очі ми побачили, як народжуються прозорі бульбашки, як іграшки знаходять форму і колір, щоб потім приносити величезну радість. Всі учні мали змогу створити свою унікальну іграшку за допомогою подарункового напису на ній з щирими побажаннями та теплими словами!
Дякуємо працівникам фабрики за ювелірну роботу та позитивні емоції, які ми пронесемо крізь наше життя!