18 грудня 2015 року у нашій школі у рамках проекту «Європейські мови» відбулося відкрите засідання клубу ЮНЕСКО під керівництвом вчителя англійської мови Коломоєць Світлани Федорівни.

Його учасниками стали учні 6-7 класів, які презентували іноземні мови – читали вірші, співали пісень та танцювали тими мовами, якими захоплюються. Таким чином, на засіданні учні продемонстрували знання не лише мов, які вони вивчають за шкільною програмою, але й інших європейських мов, якими вони  цікавляться. Була представлена англійська, німецька, французька, іспанська, ірландська, грецька та італійська мови.

У конференції брали активну участь такі учні: Соколенко Софія, Заболотна Настя, Лисенко Даша, Кордун Поліна, Сень Валерія, Шама Марія, Олексієнко Марія, Синицька Вікторія, Негрей Анастасія, Полякова Анна, Солонецька Тетяна. Знайомлячись з мовами, учні дізнавались про походження мов, специфіку їх вивчення та деякі цікаві факти. Також було представлено основні традиції  та культуру країн-носіїв мови.

На зустрічі учні з цікавістю та захопленням брали участь у різних інтерактивних дійствах – вікторинах, змаганнях тощо.

Дане засідання сприяло залученню учнів школи до пізнання та вивчення різних європейських мов, а також сприяло вихованню культури мовлення, що прийнято у сучасному цивілізованому світі.