06.05.2014

Гості в школі

15 квітня 2014 нашу школу відвідав директор Бруклінського коледжу м. Нью-Йорк (США)  Джордж Гленціс з дружиною Світланою Лазебнюк, спеціалістом у сфері освіти дітей з обмеженими можливостями.
Учениці  з 11-А класу Ліза Маторіна та Настя Кулібаба провели екскурсію по школі. Гості  були  вражені високим рівнем знань англійської мови, відзначивши порядність, чемність та гостинність наших учнів та вчителів.
Джордж Гленціс відвідав позакласні заходи «Ріпка» (1-ий клас), «Карнавал квітів» (4-ий клас), які підготувала  вчитель англ. мови Іванеко І.Л. Гості звернули увагу на артистизм та ентузіазм учнів.
На уроках англійської мови Бурматової В. В. містер Гленціс спілкувався з учнями 4-А класу та 5-Б . Учні активно розпитували про життя американських школярів.
Гість зацікавив учнів своєю «магічною» книжкою, показавши декілька фокусів. Ці трюки допомогли  зрозуміти, що спостережливість – найголовніше у навчанні.
Разом із учителем англійської мови Мишак Іриною Володимирівною містер Гленціс провів урок для учнів 9-х класів, на якому розповів про систему освіти у США. Він підкреслив важливість дошкільної освіти, яка впливає на конкурентну здатність учнів у майбутньому, адже своїм результатом він завдячує наполегливому безперервному навчанню.