23.01.2014

Громадська організація «Школа»

Адміністрація та педагогічний колектив спеціалізованої школи №16 висловлюють щиру подяку ГО «Школа», яка виконує функцію піклувальної ради нашого навчального закладу.
Завдяки активній позиції членів ГО спеціалізована школа №16 за 2013 рік мала змогу покращити свою матеріально-технічну базу. Так, зокрема, у 2013 році було придбано меблі, господарчі товари, обладнання для кабінетів, техніку, дидактично-методичні матеріали, будівельні матеріали, сантехнічне обладнання, було замінено двері на другому поверсі, витрачено кошти на ремонт різного виду обладнання.
Адміністрація школи відзвітувалася за витрачені кошти на загальних зборах шкільного батьківського комітету та ГО «Школа».
Усі придбані товари згідно чинного законодавства поставлено на матеріальний облік у вищестоящій організації.