Нещодавно Світлана Миколаївна Полякова, учитель вищої категорії нашої школи, учитель-методист, провела з учнями 7-Б класу справжнісінький урок-конференцію, під час якого продовжувала розвивати уміння діалогічного та монологічного мовлення, уміння вести та брати активну участь у конференції, висловлювати власну аргументовану думку, робити висновки.
Під час уроку-конференції учні були представниками різних країн та різних професій від організації ЮНЕСКО. Вони спільно розробляли емблему, а також обговорювали вкрай актуальні проблеми-питання та їх наслідки для людства: глобальне потепління, озонова діра, вимираючі види тварин, які занесені в Червону книгу. Також учні провели анкету-опитування «Наскільки ми усвідомлюємо значимість екологічної проблеми» та висловили власні думки щодо того, що б вони зробили для вирішення екологічних проблем, якби були керівниками країн, висловивши при цьому і пропозиції-покращення екологічного стану світу. У своєму мовленні учні доречно і правильно використовували граматичні структури Conditions.
Цікавим було і оформлення моделі футболок, складання екологічних лозунгів.
Присутні на уроці вчителі відзначили належний рівень мовленнєвої компетенції учнів та вкотре пересвідчились у професіоналізмі Світлани Миколаївни Полякової.