Надзвичайно важливе місце у формуванні дитини як особистості посідає початкова школа, оскільки саме в ній закладаються основи успішного навчання та виховання. Щоденна кропітка праця класовода можна порівняти із роботою скульптора – творця. Адже вчитель вкладає в цю працю душу, натхнення, творчість, особистий час. Але і результати дають йому право пишатися своєю роботою.
З 2 по 6 грудня 2013 року у спеціалізованій школі №16 під гаслом «Краса чарівного світу дитинства» пройшов Тиждень початкової школи, під час якого всі могли ознайомитися із результатами творчої діяльності вчителів початкових класів.
Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів:

Понеділок
1. Відкриття Тижня святковою лінійкою
(конкурс читців, хореографічний майстер-клас для хлопчиків; дефіле національних костюмів для дівчаток)
2. Конкурс газет «Подорожуємо Україною»

1. Відкритий урок з української мови у 2-а класів
2. Бібліотечний урок та виставка малюнків «Ми тебе не забули, Тарасе»

1. Фізкультхвилинки для старшокласників (тренери – учні початкової школи)
2. Радіожурнал «Веселі перерви»
3. Персональна виставка картин учениці 4-б класу Волкової Софії.

1. Відкритий урок з математики, інформатики, природознавства у 3-а класі.
2. Екологічний турнір «Знай, люби, бережи» для учнів 4-х класів.

П’ятниця
1. Виставка поробок «Творимо дива своїми руками»
2. Майстер-клас з орігамі
3. Конкурс «Смаколики по-українськи»
4. Підсумки Тижня

Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші.