06.10.2014

Красива жінка красива в професії

3 жовтня 2014 року в Будинку вчителя відбулось нагородження кращих освітян міста з нагоди Дня учителя. Серед нагороджених була і заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої школи №16 Гарбуз Юлія Яківна. Ця красива, розумна жінка, яка відзначається діловитістю, енергійністю, рішучістю у вирішенні питань, цілеспрямовано впроваджує в освітній процес технологію психологічно-педагогічного проектування особистісного розвитку учня, досліджує можливості використання мультимедійних технологій, проектної діяльності та інтерактивних методик у спеціалізованій школі. Активна життєва позиція, високий професіоналізм Гарбуз Ю.Я. забезпечили їй визнання серед освітян району і міста. У 2010 стаття про Гарбуз Ю.Я увійшла до 2-го видання книги « Успішна жінка України». Подяку за виконання надзвичайно відповідальної місії – виховання молодого покоління українців Гарбуз Ю.Я. особисто вручив Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко. Він щиро привітав її зі святом і подякував за багаторічну плідну роботу.
Колектив спеціалізованої школи №16 пишається тим, що в ньому працює така талановита, душевна , щира і доброзичлива колега та приєднується до привітань.