01.11.2012

У світі немає нічого ідеального, окрім кохання

24 жовтня учні 9-Б класу разом зі своїм класним керівником Сергієнко Юлією Сергіївною у черговий раз відвідали Київський академічний театр юного глядача, переглянувши виставу «Лісова пісня», поставлену за мотивами п’єси Лесі українки.
Вистава була напрочуд неперевершеною: у постановці режисера, народного артиста України Віктора Гирича, відомий сюжет звучав по-новому. На сцені було справді феєричне дійство. Легкі тканини, квіти, дзеркала створювали враження нереальності світу Мавки. На прикладі стосунків між Мавкою і Лукашем, Лукашем і Килиною учні зрозуміли, що там, де панує розум, немає місця емоціям, а там, де основною є емоція, розум зайвий. А ще вкотре переконалися у тому, що у світі немає нічого ідеального, окрім кохання.