25 лютого 2013 року на 6-му уроці учні 6-Б класу взяли активну участь у брейн-рингу з англійської мови «London’s Attractions» («Визначні місця Лондона») під керівництвом вчителя англійської мови  Саркісян Наріне Володимирівни. Усі учні отримали випереджальне завдання, поділились на 3 команди, обрали капітанів, підготували назву і девіз. А вже на самому заході їм надалась можливість позмагатись один з одним, виконавши низку цікавих та різноманітних завдань. Усі учні намагалися принести своїй команді перемогу, але найбільшу кількість балів отримала команда Микити Пінчука (учитель Саркісян Н. В.). Учасники змагання отримали солодкі призи, а переможці ще й грамоту. Таким чином, учні ще раз здійснили уявну подорож до столиці Великої Британії, побачивши та озвучивши її найвизначніші місця.