Школа №16 – учасник міжнародних програм та проектів – асоційована школа ЮНЕСКО, Модель ООН, спільний проект зі школою ім. Крістіана Тімма, м. Рендсбург, федеральної землі Шлезвіг–Гольштайн  (Німеччина)

Через партнерські зв’язки школа будує міцні стосунки між педагогічними колективами, представниками учнів- ського самоврядування, однодумцями та усіма небайдужими до освіти на принципах взаєморозуміння та довіри у галузі навчання та виховання підростаючого покоління

Наше життя – море емоцій і почуттів. Дуже важливо в шкільні роки запам’ятати якомога більше  щасливих моментів, щоб потім було що переглядати разом з друзями. Насолоджуйтесь кожною миттю життя!

Наше шкільне життя – як багатосерійний кінофільм, кожен день – нова цікава серія. Без перерви на рекламу

Новини
25.02.2011

МАЮ ПРАВО!

МАЮ ПРАВО!

18 лютого у Києві відбулося нагородження переможців творчого конкурсу «ЯК Я БАЧУ ПРАВО ТА ПРАВА ДИТИНИ», присвяченого 20-й річниці ратифікації Україною Конвенції про права дитини, який ініціювали Університет економіки та права «КРОК» та Громадська правозахисна організація «Христинівчани».

Конкурс мав декілька номінацій – номінацію «Маю право» в образотворчому та декоративно-ужитковому мистецтві», номінацію «Слово та право», номінацію «Фіксована мить права» та номінацію «Мельпомена та Феміда: право на театральних підмостках», і проходив у два етапи.

Учні 8-10 класів спеціалізованої школи № 16, як асоційованого члена ЮНЕСКО, взяли активну участь у конкурсі, що очікувано принесло нашій школі черговий привід для привітань та шанувань. Тож щиро вітаємо наших переможців:

Номінація «Фіксована мить права», Кулібаба Анастасія (8-А клас), І місце за фільм-відеорепортаж про права дитини в Україні.

Номінація «Слово і право», Правосудович Діна (9-А клас), ІІІ місце за твір-есе «Право дитини на ім’я та громадянство».
Смірнова Марія (9-А клас), ІІІ місце за твір-казку «Нарциз».

Номінація «Маю право» в образотворчому та декоративно-ужитковому мистецтві», категорія «Живопис», Мельничук Надія (9-А клас), ІІ місце за картину «Кожна дитина має право на життя!».До речі, її малюноком, серед інших, оздоблено грамоти, якими нагороджували конкурсантів.

Номінація «Фіксована мить права», Мєньшиков Георгій, Глушак Микита, Найда Дар’я та Долішня Ірина (10-Б клас), І місце за відеофільм «Право на освіту. Один день з життя трьох школярів».

На фото – деякі миті з урочистих привітаннь переможців