07.02.2011

Міський семінар у школі

4 лютого у рамках Українського Руху «Педагоги за мір та взаєморозуміння» в спеціалізованій школі № 16 відбувся екологічний семінар, на якому серед запрошених гостей були вчителі з 15 шкіл України, а також віце-президент Руху В.В.Дзюбенко.

На початку зустрічі виступив директор школи Король М.П., який розповів гостям про участь школи у проекті, про педагогічні традиції навчального закладу.

Вчитель біології, Лакоза Н.В. (кандидат педагогічних наук, вчитель вищої категорії) провела майстер-клас на тему «Дихання рослин та тварин» у 6-Б класі. Відкритий урок проходив у формі рольової гри «Екологічна лікарня». Роль професора екології бездоганно зіграв учень 7-А класу Шумілін Євген, а найкращими дослідниками рослин виявили себе учні 6-Б класу Мазур Олена, Зарицька Анастасія, Немировський Богдан та Примаченко Анна.

Науково-проектна діяльність учнів була представлена учнівськими роботами старшокласниць Мацьохи Надії (10-Б клас), яка презентувала свої наробки на тему «Очищення води», та Єфремової Олександри (9-Б клас), яка виступила із своєю науково-дослідницькою роботою «Чорнобиль та його вплив на здоров’я людей», що, до речі, на ІІ (районному) етапі конкурсу-захисті робіт учнів-членів МАН зайняла ІІ місце у категорії «Екологія».

Закінчився семінар обговоренням різноманітних проектів інших шкіл за круглим столом.

Вчителя Лакозу Н.В. було нагороджено грамотою, яку особисто вручив віце-президент УР «Педагоги за мір та взаєморозуміння» Дзюбенко В.В.

Гості щиро подякували організаторам семінару за цікаву насичену інформаційну зустріч.