18.04.2013

Міс Азалія-2013

Уже який рік поспіль (учитель біології вищої категорії, кандидат педагогічних наук)Наталя Василівна Лакоза організовує та проводить серед учениць восьмих класів конкурс краси «Міс Азалія». Цей рік – не виключення.
11 квітня в ошатній актовій залі нашої школи був справжнісінький бал квітів. Дівчатка-учениці восьмих класів були в образах найрізноманітніших квітів, які й презентували під час візитки. Перед очима справжніх поціновувачів краси дефілювали і Пролісок (Петрова Валерія), і Троянда (Ларкін Марія), і Кактус (Кузнєцова Дарія), і Женьшень (Нечитайло Євгенія), і Фіалка (Пантелєєва Анастасія), і Незабудка (Войцишук Марина), і Герань (Кононенко Марія).
Крім дефіле, кожна з учасниць доводила свою першість у найрізноманітніших конкурсних випробуваннях: «У світі флори», «Найкраща господиня», «Сюрприз», «Хобі».
За результатами усіх випробувань переможницею стала Войцишук Марина, яка й отримала символічну корону і титул «Міс Азалія».