13.11.2012

Мовознавча гра «Ну що б, здавалося, слова»

08 листопада учитель української мови та літератури Сергієнко Юлія Сергіївна проводила з учнями 6-В класу мовознавчу гру.
Діти, попередньо поділившись на команди, обирали собі капітанів, які й виконували випереджальні завдання: придумували назву, девіз, емблему команди.
«Козачата» на чолі з Кирилом Волиньком та «Українські розумники», яких очолювала тендітна Діана Губенок, один поперед одного брали участь у найрізноманітніших конкурсних випробуваннях: «Мовна розминка», «З прабабусиної скрині», «Угадай професію», «Весела хвилинка», «Муки творчості», «Туристи». За ходом гри прискіпливо й неупереджено спостерігали учениці 9-Б класу: Катерина Кудовбенко та Юлія Ковальова, які ретельно занотовували результати кожного конкурсного випробування.
Наприкінці уроку було оголошено переможців. Із перевагою усього лише в два бали перемогла команда «Козачата», з чим ми їх щиро і вітаємо!