17.01.2014

«Ми любимо читати «Барвінок»

У 3-Б класі нашої найкращої школи навчається сумлінний і скромний учень – Табур Антон, який є постійним читачем українського літературно-художнього журналу для дітей молодшого і середнього віку.
Нещодавно Антон брав участь у проекті «Ми любимо читати «Барвінок» і заслужив стипендію постійним та успішним виконанням більшості доволі складних завдань. За словами редакції журналу, відповіді Антона свідчать про повагу до журналу, розуміння його значення у дитячому житті.
А головний редактор журналу Василь Воронович надіслав педагогічному колективу нашої школи листа, у якому особисто засвідчив те, що Табура Антона нагороджено стипендією.
Ми щиро вітаємо нашого читай лика Антона і зичимо не зупинятися на досягнутому! Молодець!!!