12 жовтня учні 7-Б та 10-А класів разом зі своїми класними керівниками (Тетяна олександрівна Воробйова, Наталія Анатоліївна Коземір) відвідали музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році», який вважається одним із кращих військових музеїв України, долучаючи підростаюче покоління до вшанування тієї легендарної епохи, яка все більше віддаляється від нас в історію.
Учні із задоволенням відвідали виставку військової техніки, прослухали цікаву та об’єктивну розповідь про битву за Київ. Особливо вразила діарама битви, озвучена аудіо- та доповнена відеоматеріалами. Не залишила байдужою і фотовиставка «Діти, які ніколи не стануть дорослими».
З особливим захопленням учні побігали окопами, бліндажами та території Лютізького плацдарму.