10 листопада у рамках проведення Тижня української мови та літератури Сергієнко Юлія Сергіївна проводила з учнями 5-В класу урок-гру на виявлення найкращих з-поміж кращих знавців української літератури «У світі фантазії та мудрості».

Дві команди-учасниці «Казкарі» та «Лірники» ретельно готувались до уроку: готували назву команди, девіз, емблему, домашнє завдання, яким було виконання української пісні. 45 хвилин уроку швидко пролетіли за відповідями на запитання, розгадуванням кросворду, відгадуванням літературного героя за підказками, написанням листа-звернення Красному Іванкові та Мудрій дівчині.

Урок закінчено – і переможців визначено. Ними виявились учні команди «Казкарі» з чим ми їх щиро і вітаємо!

Вітаємо

Батура Валентина учениця 5-В класу цього річ сміливо взяла участь у ІІІ регіональному конкурсі «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», організаторами якого є Міністерство освіти молоді та спорту та Міністерство культури і туризму України, і зайняла у районному етапі І місце.

Ми щиро вітаємо Валентину та чекаємо результатів з міського етапу.

«Ну що б, здавалося, слова…»

17 листопада учителі української мови Сергієнко Юлія Сергіївна та Коземір Наталія Анатоліївна організували та провели з учнями 6-А класу урок-гру «О, слово рідне…».

Команди-учасниці «Слововісники» та «Калина» разом зі своїми капітанами (Литвинюк Єлизавета та Мурга Анастасія) гідно змагались за звання справжнісіньких знавців української мови у таких конкурсних випробуваннях як «Давайте знайомитись!», «Його величність ТЕСТ», «Слово до слова – зложиться мова» (написання твору), «Язик до Києва доведе» (читання скоромовок) та інших.

Протягом усього заходу команди йшли практично нога в ногу, але все ж таки перемогла команда «Слововісники». Молодці! Так тримати!

«Не звільняється пам’ять,

відлунює знову роками…»

24 листопада напередодні Дня пам’яті жертво голодоморів та політичних репресій учні 8-Б класу разом зі своїм класним керівником Сергієнко Юлією Сергіївною організували та провели відкриту виховну годину-вшанування пам’яті загиблих у страшних 1932-1933 роках.

Під час уроку усі присутні заочно пройшлися хресною ходою тих, які постраждали внаслідок волі одних людей проти інших, тих, які жили в краю, що спливав молоком і хлібом, але голодували… Засвітили свічки пам’яті, вшанували заморених хвилиною мовчання і разом помолилися за Україну, за її теперішнє і її майбутнє.