З 9 по 13 лютого у нашій школі відбувся тиждень іноземних мов. Учні підготували стіннівки з цікавою інформацією про англомовні країни. Рекреаційну зону оформили у стилі Великої Британії, а неперевершений Біг Бен став окрасою приміщення школи під час проведення тематичного тижня.
Як і кожного року учні 5-х, 6-х та 7-х класів прийняли участь у вже традиційному співочому заході – «Караоке».
Репертуар талановиті виконавці підбирали заздалегідь самостійно за своїми вподобаннями. Учні запропонували виконання пісень як сучасних популярних гуртів: «Linkin Park», «Avicii», співачки Katy Perry, так і всесвітньо відомих улюблених гуртів «The Beatles», «Ottawan», «Queen», «Opus» та інших.
Захід, що відбувся 9 лютого під керівництвом вчителя англійської мови Бурматової Вікторії Василівни, розпочав тиждень іноземних мов, зарядив гарним настроєм, бадьорістю та заохотив учнів приймати таку ж активну участь у розмаїтті заходів впродовж тижня.