З 5 по 28 жовтня на сайті нашої школи проходив фотоконкурс «Найкращі спогади про літо», організатором якого була директор QMEDIA Interactive Agency
Оксана Олефіренко.
Протягом декількох тижнів учні 3-11 класів нашої школи мали можливість зареєструватись на сайті, додати світлину зі свого літнього відпочинку, залишивши коментар до неї.
6 листопада журі конкурсу у складі вчителів нашої школи, організаторів та спонсорів визначили переможців.
Головний приз-фотосесію було присуджено Репік Юлії (9-Б клас), квитки до кінотеатру отримали Кирило Волинько (6-В) та Микита Комаров (3-А). Подарунками від косметичної компанії «Оріфлейм» були нагороджені: Салтанюк Анна (6-В), Кушнір Анастасія (6-В), Нурмухаммедова Марйам (6-В), Батура Валентина (6-В), Горбульова Анна-Марія (6-В), Супрун Марія (6-В), Пантелеєва Ілона (6-А), Мурашко Данііл (5-В), Мельнікова Тетяна (5-В), Клімчук Катерина (7-А), Задорожнюк Юлія (8-Б), Юрченко Марія (8-Б), Ковальова Юлія (9-Б), Литвинець Олександра (9-Б), Іванова Валерія (9-Б), Чередніченко Анастасія (9-Б).