31.10.2014

Науково-практична конференція

Моя Україна, демократична і вільна, я з нею пов’язую долю свою

Київський військовий ліцей імені Івана Богуна

23 жовтня 2014 у Київському військовому ліцеъ імені Івана Богуна відбулась Науково-практична конференція з патріотичного виховання.
Із різними доповідями на цю актуальну сьогодні тему і проблему в системі цінностей виховання, виступили викладачі ліцею, методисти НМЦ ІППО ім.. Б.Грінченка, а також вчителі міста. Зокрема, із темою «Формування патріотичної свідомості учнівської молоді» виступив Ф.Л. Левітас, завідувач кафедри суспільно-гуманітарної освіти та виховання ІППО КУ імені Бориса Грінченка, доктор історичних наук, професор, досвідом своєї роботи поділився О. В. Гуляєв, майор, командир взводу – вихователь Київського військового ліцею імені Івана Богуна, розкривши зміст роботи у доповіді «Система патріотичного виховання сучасного захисника Вітчизни». «Про відвагу, добро та красу», так звучала назва опису досвіду роботи Д.Ю. Мілюхіна, методиста центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді Святошинського району. А про практичну щоденну роботу у напрямку патріотичного виховання в школі виступила голова МО класних керівників нашої школи, вчитель світової літератури Костенко Юлія Валеріївна, підготувавши мультимедійну презентацію про роботу школи «Виховання учнів на засадах національних цінностей українського народу». Дуже патріотичним, ніжним і водночас переконливим свідченням нашої роботи в школі, став відеоролик, ). Миру ученицею нашої школи, Віторією Ющенко.
Конфереція загалом пройшла у прекрасній дружній атмосфері, адже дуже важливо в цей нелегкий для країни час чути думки колег, їхню пораду і підтримку. А тому всі зійшлися із думкою О.П. Вершняк, вчителя початкових класів ліцею «Голосіївський» № 241 Голосіївського району, чий виступ мав назву «Патріотизм починається з любові… », що саме так воно і є… Тримаймося, бо ми того варті! Слава Україні!