25.11.2014

ІІІ міська науково-практична конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО

16-18 листопада учні нашої школи Фрунзе Ірина (10-А клас) та Верес Владислава (10-Б) взяли участь у роботі ІІІ міської науково-практичної конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО міста Києва  «Філософські основи духовних цінностей як істина миру. Толерантність як внутрішній ресурс розвитку особистості та суспільства».
16 листопада активно проявили себе в акції «Створення міста толерантності» та стали переможцями у пізнавальному квесті «Київ – місто толерантності».
18 листопада в рамках роботи студії «Духовні цінності української молоді. Толерантність як основа формування патріотизму» Фрунзе Ірина презентувала результати опитування «Духовні цінності української молоді» та розповіла про заходи, проведені в нашій школі до Міжнародного Дня толерантності. Верес Владислава була активною учасницею студії «Українська вишиванка як духовна цінність народу, виразник національного характеру, ідеалів, традиції» та ознайомила учасників з технікою та географічними особливостями гуцульської вишиванки.

Учасники конференції були нагороджені сертифікатами та обмінялися думками з однолітками щодо толерантної поведінки в суспільстві, адже проблема толерантності є досить гострою на даному етапі розвитку нашої держави.