13.12.2012

Науково-практична конференція старшокласників

7-8 грудня 2012 р. у Скандинавській гімназії Дарницького району міста Києва відбулась IV науково-практична конференція старшокласників «Модель ООН : Сканді – 2012. Роль ООН у збереженні акваторії Світового океану».
Модель ООН – це гра, яка імітує засідання різних органів системи ООН, а учасники виступають у ролі дипломатів. Учні 11-А та 11-Б класів під керівництвом Правосудович Світлани Миколаївни стали учасниками цієї конференції. Представляючи інтереси Японії, делегати нашої школи розглянули такі питання:
– Гендерна нерівність та проблема актуалізації захворювань СНІДом у районі Близького Сходу , представник Японії – Шевченко Олександр.

– Дії НАТО в Арктиці та його вплив на мілітаризацію регіону, якими опікувався Ченчик Максим.

– Захист культурних та архітектурних пам’яток світового значення від понівечення та затоплення, делегат з Японії – Правосудович Діна.

– Нелегальним видобутком алмазів та його впливом на світову економіку переймалась Матвєєва Марія.

– Територіальна цілісність Фолклендських островів та їх захисник Опанасенко Антон.

– Безпека та доступність питної води, забезпечення її якості – делегат Топал Наталія

Під час конференції відбулися:
– Дипломатичний бал.
– Спецконференція. «Права людини. Універсальний періодичний огляд(УПО)».
Делегація від 16 школи вдало справилась із завданням. Усі учні отримали грамоти за участь, а Правосудович Діна, Матвєєва Марія та Шевченко Олександр отримали грамоти та подарунки за активну участь.