12.12.2013

Науково-практичний семінар

06.12.13 учитель-методист вищої категорії Полякова С.М. провела науково-практичний семінар на тему «Організація самостійної роботи учнів на уроках англійської мови».
Світлана Миколаївна у своїй доповіді наголосила на тому, що основним напрямком методичної системи навчання сьогодні є грамотно організована самостійна робота учнів. Із цього випливає головна мета вчителя – розвивати креативність та індивідуальні здібності дітей.
Практичне втілення теоретичної доповіді Світлана Миколаївна продемонструвала під час проведення відкритого уроку на тему “Mass Media in our life”.
На уроці вчителька вдало застосувала різні види самостійної роботи учнів у парах, у групах… Учні проявили уміння самостійно творчо та організовано виконувати завдання різних видів, уміння грамотно спілкуватися англійською мовою.