(Усний журнал для учнів початкових класів)
Здрастуйте, шановні учні,
дорогі товариші!
Раді ми вас всіх вітати
в цьому класі від душі, –

саме такими словами звертались 25 грудня учениці 9-Б класу (Катерина Кудовбенко, Юлія Репік, Юлія Ковальова, Анастасія Чередніченко, Вероніка Луценко) до учнів початкової ланки школи, розповідаючи про святкування Нового року в різних країнах. Протягом 20 хвилин дівчата у святкових костюмах розповідали і про італійську добру фею Бефану, і про французького Діда Мороза П’єра Ноеля, і про те, що у Німеччині Санта Клаус з’являється на віслюкові, і про незліченну кількість ліхтариків, які у новорічну ніч запалюють у Китаї… А наприкінці усного журналу загадували малечі зимові загадки, бажали щастя, здоров’я, успіхів та наснаги у Новому 2013 році:

Ми тепер бажаєм вам,
Вам, найкращим школярам,
Щоб в канікули веселі,
Скрізь крутились каруселі,
Щоб спускались на санчатах
І хлоп’ята і дівчата.

P.S. До речі, це вже не перший «Усний журнал», який проводять учні 9-Б класу, адже напередодні Дня писемності вони розповідали допитливим малюкам про Нестора Літописця, виникнення письма та перших книг.