17.04.2013

Огляд художньої самодіяльності

Нещодавно учні нашої школи під керівництвом учителя вищої категорії, учителя-методиста Чорної Ірини Миколаївни брали участь в огляді художньої самодіяльності, який відбувався в Будинку творчості Оболонського району. Журі у складі керівників гуртів та директора Будинку творчості гідно оцінили значну кількість конкурсних номерів, представлена учнями нашої школи, що вкотре підтверджує талановитість наших дітей. За результатами огляду учні спеціалізованої школи №16 братимуть участь у Міжнародному фестивалі «Водограй на Оболоні»¸ який відбуватиметься у травні 2013 року.
Щиру подяку висловлюємо учням 4-А, 4-Б, 6-А, 6-В, 7-А, 8-Б, та 11-А класів за участь Чорній Ірині Миколаївні за підготовку дітей до конкурсу, Шпак Ларисі Віталіївні (учитель вищої категорії, учитель-методист) за підтримку та допомогу в організації учнівського колективу.