17.11.2014

Позитив – такий необхідний у нашому житті…

У жовтні спеціалізована школа радо зустрічала гостей – вихователів ГПД району. Був проведений семінар «Інтерактивні методики як спосіб психологічного розвантаження учнів на групі продовженого дня».
Заступник директора з НВР  Гарбуз Ю.Я. презентувала кафедру вихователів групи продовженого дня. Відійшовши від традиційного проведення семінарів, гостям було запропоновано самим відчути себе вихованцем і взяти участь у тренінгах та майстер-класах. Під керівництвом Дворкової Г.С. та учнів 1-б класу вихователі виготовляли орігамі ( арт-терапія );з  Воробйовою Ю.М. поринули у світ казкотерапії; разом із практичним психологом Падій О.В. утвердилися у своїй неповторності ( тренінг «Я неповторна людина). На семінарі виступила також заступник директора з виховної роботи Коломієць Л.П., розказавши про організацію позакласної роботи на ГПД в контексті психологічного розвантаження учнів у другій половині дня. На завершення семінару першокласники презентували музичну композицію «Радість дитинства»
Півтори години промайнули для 34  учасників семінару швидко та цікаво, наповнивши усіх позитивними  емоціями.