19.02.2015

«Свята, традиції та звичаї в Об’єднаному королівстві»

У рамках тижня іноземної мови під керівництвом вчителя англійської мови Рубан Наталії Сергіївни був представлений проект з країнознавчого курсу за темою «Свята, традиції та звичаї в Об’єднаному королівстві». Учні розподілившись на групи збирали інформацію за темою проекту, яку представили у вигляді постерів та проектних робіт. У даному заході прийняли активну участь учні 6-а класу: Іван Ярмак, Поліна Гнатенко, Аня Трофіменко, Єва Іващенко, Оля Куделя, Дарина Костюк, Уляна Долга; а також учні 6-в класу: Радіон Левченко, Артем Липовий, Олександр Тавлуй, Айлін Шен, Аліса Любина, Настя Коваленко та Надія Комушко.
Діти мали можливість поринути у чудовий світ англійських традицій та культуру спілкування, а також спробувати себе у якості дослідників та журналістів.