Сучасний світ потребує нових творчих інтелектуальних ідей не лише в суспільному житті, а й в освіті. Особливо, коли це стосується покращення навчального процесу, можливостей реалізуватися через власні винаходи, відкриття або методики.

17 лютого 2016 року в приміщенні Центру науково-технічної творчості молоді «Сфера» відбулася виставка науково-дослідних проектів учнівської молоді та освітян району «Ярмарок ідей на Оболоні». Крім учнівських проектів, наша школа була представлена інноваційними методичними розробками вчителя зарубіжної літератури Костенко Юлії Валеріївни «Якби літературні герої були активними користувачами соціальних мереж…».

У своїй методиці вона вміло поєднала класичну художню літературу та комп’ютерні технології , які є невід’ємною складовою життя сучасного учня.

У цьому навчальному році Костенко Ю.В. вже не вперше виявляє свою творчу та професійну майстерність на районному та міському рівнях. Вона стала переможцем районного етапу Конкурсу «Учитель року-2016», посіла III місце на міському етапі, а ось тепер ще одна професійна вершина.

Пишаємось такими вчителями і бажаємо нових звершень!!!