20.01.2014

Районний семінар для вчителів української мови та літератури

На семінарі були присутні вчителі української мови та літератури Оболонського району, які навчають учнів п’ятих класів.
Розпочала семінар заступник директора з навчально-виховної роботи Юлія Яківна Гарбуз, яка познайомила усіх присутніх з учителями гуманітарної кафедри, ознайомила з розробкою та впровадженням їх спільного творчого методичного проекту. Після цього учителі кафедри поділилися з колегами власним досвідом впровадження інноваційних технологій на уроках української мови у 5 класі, закцентувавши особливу увагу на проблемно-пошуковому методі навчання, на систематичному застосуванні на уроках тестів, як засобу моніторингу навчальних досягнень учнів.
Закінчився семінар цікавим та змістовним спілкуванням колег за запашним чаєм.