14.03.2013 р. в спеціалізованій школі № 16 відбувся Майстер-клас для вчителів світової літератури, що викладають предмет в старшій школі. Тема майстер-класу «Розвиток пізнавальної активності учнів під час вивчення творів світової літератури на прикладі творчості Оскара Уайльда». Під час роботи майстер-класу, що був проведений вчителем світової літератури, переможцем міського етапу конкурсу «Учитель Року 2004», Костенко Юлія Валеріївна, зовсім по-новому було представлено погляд на особистість і творчість відомого англійського письменника Оскара Уайльда, адже вирішувалось проблемне питання «Чи зручно бути незручним?». Учасники майстер-класу досліджували епоху, в якій жив письменник, як вона вплинула на його творчість і знаходили «незручних» людей сучасності.