13.03.2015

Районний семінар – практикум

03 березня  2015 року у нашій школі був проведений районний семінар – практикум для вчителів світової літератури на тему «Поглиблене розуміння творів світової літератури через використання мови носія».
Заступник директора з НВР  Гарбуз Юлія Яківна презентувала кафедру вчителів початкової школи, наголосивши на тому, що без високої культури читання немає ні школи, ні справжньої розумової праці; читання є основою опанування всіх наук, розвитку людського інтелекту.
Змістовністю та яскравістю відзначилися виступи вчителів:
Косарєва Олена Володимирівна презентувала методи роботи для  сформування читацької компетенції; ознайомлення з літературою як мистецтвом слова, що є основою для опанування курсу «Література Англії та Америки» у старшій школі.
Костенко Юлія Валеріївна поділилася думками з приводу організації навчально ─  виховний процес таким чином, щоб навчити учнів читати так, щоб вони вміли читаючи думати і думаючи читати (на прикладі вивчення твору  Г. Бічер- Стоу «Хатина дядька Тома»)
– Результат роботи учителів – перегляд уривків вистави театрального гуртка «Привид замка Кентервіль» англійською мовою.
Учасники семінару поділилися думками з приводу того, що художня література – це могутній потенціал для духовного та естетичного виховання молоді, яка вміє критично мислити, чітко висловлювати свої думки, відчуває велику силу мистецтва.