“Інститут розвитку шкільної освіти” щорічно організовує Всеукраїнські предметні олімпіади “Олімпус” для учнів 4-11 класів. Вони вносять різноманітність у систему занять, є цікавим доповненням при освоєнні освітніх програм, а також зовнішнім джерелом оцінки рівня знань учнів. Метою таких олімпіад є підтримка талановитих школярів та активізація творчої діяльності вчителів.

8 листопада 45 учнів 9 класів школи взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з німецькоїмови “Олімпус”. Організатором олімпіади стала вчитель німецької мови Шпак Л.В.

Діти із задоволенням виконували цікаві завдання.

Нещодавно стали відомі результати олімпіади.Вітаємо лауреатів та переможців:

-стали переможцями та отримали книги в подарунок Верес Влада (9б), Мазур Олена(9б), Немировський Богдан(9б), Яненко Владислав(9б), Мельничук Дмитро(9б),Коваленко Юрий(9б);

-стали лауреатами Андросова Лілія, Сміян Катерина, Коваленко Владислав, Суременко Олена, Зарицька Анастасія, Юрченко Марія, Прудієв Ігор, Серебряннікова Олександра, Григорєва Анна, Демченко Карина, Мельниченко Роман, Кузнєцова Дарія, Рябчун Дарина.

Бажаємо подальших успіхів у вивченні німецької мови.

Чекаємо від вас нових перемог!