Ми, сучасне молоде покоління, живемо в епоху не тільки бурхливого розвитку науки і техніки, а й негативних наслідків людської діяльності. Дедалі більше забруднюється атмосфера, гідросфера та літосфера, накопичуються  великі обсяги відходів людської діяльності при одночасному виснаженні майже всіх природних ресурсів, що призводить до розвитку глобальної екологічної кризи.
Однак, у всіх людей планети одні й ті ж проблеми: люди хочуть бути здоровими, довго жити, виховувати власних дітей, онуків, правнуків, а для цього потрібні ясне сонце над головою, джерельно чиста вода і блакитне небо.
Саме з такими словами звернулася агітбригада учнів 7-Б класу під керівництвом Воробйової Тетяни Олександрівни до учнів 16 школи, провівши екологічні бесіди «Рідна Земле, живи!»