06.04.2011

ROSHEN збирає друзів!

18 березня 2-А клас (класний керівник – вчитель початкових класів Клименко Оксана Іванівна) побував на незабутній екскурсії на київській кондитерській фабриці «Рошен».

Екскурсія розпочалася із зустрічі біля головного входу до фабрики, і продовжилася біля стенду з марципанами, в холі, де відбулась коротка розповідь про марципани і еволюцію коробок для цукерок.

Потім усіх запросили до конференц-залу, де на дітей чекав невеликий екскурс в історію фабрики, а також екскурсовод розповіла про секрети виготовлення цукерок «Київ вечірній». Ця розповідь проходила у вигляді інтерактивного спілкування, і діти мали можливість спитати про все, що їх цікавило.

Далі екскурсія продовжилась на лінії 2-го шоколадного цеху, де задля додержання суворих санітарних правил, діти перевдягалися в санітарний одяг. Потім клас провели навколо виробничої лінії, де діти отримали рідкісну можливість спостерігати за процесом виробництва та пакуванням шоколадних цукерок „Київ вечірній”.

А особливо сподобалося напевно ж похід до зали для дегустації, де всіх дітей пригостили цукерками та іншою продукцією Кондитерської Корпорації “ROSHEN”.

Усі маленькі візитери залишилися із приємними спогадами та оцінили смак солодощів на «ВІДМІННО»!

На фото – як усі відбувалося

найцікавіше – дегустація! суворе дотримання санвимог у конференц-залі